Aktualności

Naturalnie fermentowane ziołowe i owocowe octy

12.04.2023 Naturalnie fermentowane ziołowe i owocowe octy

Nowością w naszej ofercie są octy kosmetyczne, które powstają w trakcie naturalnej fermentacji.

Od lat octy są stosowane w leczeniu i łagodzeniu wielu dolegliwości zdrowotnych, odchudzaniu oraz codziennej pielęgnacji skóry i włosów.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe, naturalnie fermentowane octy ziołowe i owocowe

 

więcej
Nowość w ofercie – naturalny neutralizator zapachów  DeoFerment

16.03.2023 Nowość w ofercie – naturalny neutralizator zapachów DeoFerment

Naturalny neutralizator zapachów DeoFerment powstaje w procesie fermentacji zielonej herbaty przy wykorzystaniu symbiotycznych kultur bakterii i drożdży.

Nasz produkt jest mieszaniną kwasów organicznych, enzymów i polifenoli, które w zetknięciu z cząsteczkami związków odpowiedzialnych za przykre zapachy działają jak biokatalizator, powodując neutralizację szerokiej gamy nieprzyjemnych zapachów.

Skuteczność działania DeoFerment została potwierdzona przez odpowiednie badania. DeoFerment ma wiele zastosowań, od higieny ciała, pielęgnacji niemowląt, zwierząt do chemii gospodarczej.

więcej
Ekstrakty botaniczne bez konserwantów

23.01.2023 Ekstrakty botaniczne bez konserwantów

W odpowiedzi na oczekiwania producentów kosmetyków i ich klientów opracowaliśmy własną unikalną metodę ekstrakcji, dzięki której możemy tworzyć wyciągi roślinne wodno-rozpuszczalne bez konserwantów, bogate w witaminy, minerały, polifenole, cukry, kwasy organiczne, aminokwasy, proteiny i inne cenne molekuły.
Do ich produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowany materiał botaniczny jakim są kwiaty, liście, owoce, nasiona, korzenie, kora oraz całe rośliny. Materiały do produkcji ekstraktów pozyskujemy z odnawialnych i ekologicznych upraw.
W naszej ofercie znajduje się ponad 300 różnych gatunków roślin, z których możemy otrzymać cenne wyciągi, które pozwalają na tworzenie pięknych, w pełni naturalnych, skutecznych i niezawodnych produktów kosmetycznych, farmaceutycznych i chemii gospodarstwa domowego.
                                                             Zapraszamy do zapoznania się z broszurą w celu sprawdzenia dostępności poszukiwanych materiałów dla ekstraktów botanicznych.

więcej

Mirarosa Cosmetics Sp z o.o
Mochnaczka Niżna 42A
33-380 Krynica Zdrój

Tel. (18) 472 33 22
mail: biuro@mirarosa.com

Pola wymagane