Aktualności

Nowa strona internetowa ruszyła!

11.08.2017 Nowa strona internetowa ruszyła!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową odsłoną strony internetowej Mirarosa Cosmetics. Nowa strona zapewnia ułatwiony dostęp do aktualnej oferty. W zakładce Produkty umieszczono najważniejsze informacje techniczne, właściwości oraz typowe zastosowanie poszczególnych składników. W zakładce Aktualności znajdą się m.in. nowości w ofercie oraz informacje o targach bądź imprezach branżowych.

 

więcej
Nowość w ofercie - Bioptimized™ Guava

16.07.2017 Nowość w ofercie - Bioptimized™ Guava

Bioptimized™ Guava jest nowością opracowaną przez naukowców z firmy Innovacos wprowadzoną w tym roku do naszej oferty. Jest to zupełnie innowacyjne spojrzenie na proces starzenia się skóry. Może być kluczowym składnikiem dla wszystkich formuł Anti-Aging. Stanowi „Detox System" dla starzejącej się skóry. 

więcej
Nowość w ofercie - GinsenoLite™

11.07.2017 Nowość w ofercie - GinsenoLite™

Kolejną nowością opracowaną przez Innovacos, włączoną do naszej oferty jest składnik wybielający - GinsenoLite™. Został on opracowany na bazie koreańskiego Żeń-Szenia, bogatego w bioaktywne składniki - ginsenozydy. Ginsenozydy mają strukturę zbliżoną do polifenoli roślinnych. GinsenoLite™ jest standaryzowany na zawartość ginsenozydu Rb3. Klinicznie wykazano, że GinsenoLite™ wpływa na melanogenezę powodując „wybielanie" skóry. Badania wykazały, że powoduje znaczące wybielenie skóry już po 28 dniach. Żeń-Szeń znany jest również z silnych właściwości antyoksydacyjnych, przeciwstarzeniowych i przeciwzapalnych.

Mamy nadzieję, że ten składnik będzie się cieszył u nas równie dużym zainteresowaniem jak na rynkach azjatyckich, gdzie używany jest w produktach do higieny intymnej.

więcej

Mirarosa Cosmetics Sp z o.o
ul. Kraszewskiego 182A
33-380 Krynica Zdrój

Tel. (18) 472 33 22
mail: biuro@mirarosa.com

Pola wymagane