Aktualności

Nowość w ofercie – nowa generacja ekstraktów botanicznych bez konserwantów

04.10.2017 Nowość w ofercie – nowa generacja ekstraktów botanicznych bez konserwantów

Producent naszych botanicznych ekstraktów, firma Carrubba, w odpowiedzi na wymagania klientów oraz coraz większą świadomość konsumentów, zdecydował o wprowadzeniu nowej linii wodno-rozpuszczalnych ekstraktów bez konserwantów. Są to ekstrakty wodno-glicerynowe, szczególnie polecane do produktów naturalnych, ekologicznych, "preservative free". Zadaniem konserwantów w wodnych układach jest zatrzymywanie wzrostu szkodliwych bakterii. Jednak nadużywanie konserwantów może być szkodliwe dla wrażliwej skóry i naszego środowiska. Rozumiejąc wzrost zainteresowania kosmetykami o jak najbardziej naturalnych składach, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom producentów kosmetyków i ich klientów. W pełni naturalne wyciągi roślinne bez konserwantów są bezpieczne w użyciu, odpowiednie dla osób w każdym wieku: zarówno dorosłych jak i niemowląt i dzieci. Pozwalają na tworzenie pięknych, w pełni naturalnych i niezawodnych produktów kosmetycznych.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji .

więcej
Nowość w ofercie - Activoil™ Kerox-Pro™

27.09.2017 Nowość w ofercie - Activoil™ Kerox-Pro™

W naszej ofercie pojawił się nowy składnik aktywny dedykowany do pielęgnacji włosów, w szczególności do włosów farbowanych. Składnik zapobiega blaknięciu koloru włosów wywołanemu promieniowaniem UV. Activoil™ Kerox-Pro™ chroni strukturę włosa przed szkodliwym działaniem słońca. Zapobiega wysuszaniu i matowieniu. Jest to już trzeci składnik z serii Activoil™ - olejów o szczególnie cennych właściwościach pielęgnacyjnych, stabilizowanych w opatentowanej technologii.

więcej
Nowa strona internetowa ruszyła!

11.08.2017 Nowa strona internetowa ruszyła!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową odsłoną strony internetowej Mirarosa Cosmetics. Nowa strona zapewnia ułatwiony dostęp do aktualnej oferty. W zakładce Produkty umieszczono najważniejsze informacje techniczne, właściwości oraz typowe zastosowanie poszczególnych składników. W zakładce Aktualności znajdą się m.in. nowości w ofercie oraz informacje o targach bądź imprezach branżowych.

 

więcej
Nowość w ofercie - Bioptimized™ Guava

16.07.2017 Nowość w ofercie - Bioptimized™ Guava

Bioptimized™ Guava jest nowością opracowaną przez naukowców z firmy Innovacos wprowadzoną w tym roku do naszej oferty. Jest to zupełnie innowacyjne spojrzenie na proces starzenia się skóry. Może być kluczowym składnikiem dla wszystkich formuł Anti-Aging. Stanowi „Detox System" dla starzejącej się skóry. 

więcej
Nowość w ofercie - GinsenoLite™

11.07.2017 Nowość w ofercie - GinsenoLite™

Kolejną nowością opracowaną przez Innovacos, włączoną do naszej oferty jest składnik wybielający - GinsenoLite™. Został on opracowany na bazie koreańskiego Żeń-Szenia, bogatego w bioaktywne składniki - ginsenozydy. Ginsenozydy mają strukturę zbliżoną do polifenoli roślinnych. GinsenoLite™ jest standaryzowany na zawartość ginsenozydu Rb3. Klinicznie wykazano, że GinsenoLite™ wpływa na melanogenezę powodując „wybielanie" skóry. Badania wykazały, że powoduje znaczące wybielenie skóry już po 28 dniach. Żeń-Szeń znany jest również z silnych właściwości antyoksydacyjnych, przeciwstarzeniowych i przeciwzapalnych.

Mamy nadzieję, że ten składnik będzie się cieszył u nas równie dużym zainteresowaniem jak na rynkach azjatyckich, gdzie używany jest w produktach do higieny intymnej.

więcej

Mirarosa Cosmetics Sp z o.o
ul. Kraszewskiego 182A
33-380 Krynica Zdrój

Tel. (18) 472 33 22
mail: biuro@mirarosa.com

Pola wymagane