Carrubba

Carrubba Incorporated od ponad 40 lat specjalizuje się w tworzeniu ekstraktów botanicznych, niestandardowych zapachów oraz naturalnego dezodorantu dla wiodących producentów na całym świecie. Pracownicy firmy Carrubba współpracują z klientem na każdym kroku, od rozwoju produktu poprzez produkcję i dostawę aby zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie odbiorcy.


Firma Carrubba skupia się na indywidualnych potrzebach klienta. Dbałość o szczegóły, bezpośredni i szybki dostęp do pracowników działu rozwoju produktu i laboratorium oraz "osobisty wkład" firmy Carrubba gwarantuje ostateczny sukces produktu.


Carrubba stale udoskonala swoje możliwości aby nadążyć za postępem technologicznym. Najnowocześniejsze oprzyrządowanie połączone z zaawansowanym oprogramowaniem gwarantuje najwyższą jakość każdego produktu. Fachowy personel techniczny udziela porad z zakresu regulacji prawnych jak również pomaga rozwiązywać złożone kwestie dotyczące specjalistycznych formuł.


Carrubba jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom dzięki unikalnym, pomysłowym i dochodowym rozwiązaniom. Carrubba dba o sukces swoich klientów przenosząc swój entuzjazm, kreatywność i doświadczenie do projektów klientów, pomagając wprowadzić setki nowych i innowacyjnych produktów kosmetycznych.


Carrubba Inc. ma siedzibę w USA i posiada przedstawicielstwa na całym świecie. Mirarosa Cosmetics Sp. z o.o. działa jako Carrubba Europa na mocy umowy partnerskiej.

Mirarosa Cosmetics Sp z o.o
ul. Kraszewskiego 182A
33-380 Krynica Zdrój

Tel. (18) 472 33 22
mail: biuro@mirarosa.com

Pola wymagane